Mesaj gönder
aboutus

HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD

HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: SIVGE
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 500million-600million
Yıl kurulan: 1995
İhracat p.c: 20% - 30%
Hakkımızda
Giriş

Hangzhou Sivge Machinery Co, Ltd (Eski Hangzhou Saiqi Mühendislik Makine Fabrikası) 1995 yılında Hangzhou'da kuruldu - Çin'de canlılık ve yaratıcılık dolu güzel bir şehir. SIVGE, çeşitli türlerdeki hava çalışma platformlarının bilimsel araştırma-geliştirme, üretim ve satışını entegre eder ve insan hava koşullarının iyileştirilmesine en iyi şekilde katkıda bulunur.

SIVGE, birkaç ülkede buluş patentleri ve 30'dan fazla faydalı model patentiyle birlikte teknolojik yeniliklere devam etmektedir. Kendi fikri mülkiyet haklarına sahip ürünlerimiz, gelişmiş niteliklere sahiptir.

SIVGE, uluslararası gelişmiş yönetim modunu tamamen uygular. 2001 yılında ISO9001 kalite güvence sistemini kurduk. 2006 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS) 18001 ve Çevre Yönetim Sistemi ISO14001'i kurduk.

2002 yılında Hava Çalışma Platformumuz 6-18 metreden CE Uluslararası Güvenlik değerlendirmesini geçti. 2003 yılında, ülkedeki Hava İş Platformları Yeterlilik Belgesi üretim belgesini alan ilk parti olduk. 2007 yılında kendinden tahrikli hava çalışma platformlarımızdan oluşan bir seri CE Uluslararası Güvenlik Sertifikası aldı. 2010 yılında, en yeni EN280 standardına göre 9 serisi Sivge hava çalışma platformu CE aldı.

"Müşteri merkezli" ilkesiyle SIVGE, tasarım, üretim, satış ve danışman olarak entegre bir hizmet sistemi kurmuştur. SIVGE platformlarının satış ağı, Hong Kong bölgesi, Makao bölgesi ve Tayvan bölgesi de dahil olmak üzere Çin'e yayılmıştır. Ürünlerimiz Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Amerika ve Okyanusya dahil olmak üzere dünyada 70'ten fazla ülke ve bölgeye satılmıştır.

Geçmiş

1995 Hangzhou Saiqi Engineering Machinery Co, Ltd kuruldu, yükselen çalışma platformu alanına girdi.

1998 Yük kapasitesini arttırmak için başarıyla geliştirilen ilk çift direkli hava çalışma platformu, direk tipi hava çalışma platformlarının uygulama alanlarını genişletti. Aynı yıl, Çin Ulusal Anahtar Yeni ürününü ödüllendirin.

2000 Sivge, JG / T5100, JG / T5103 ve JG / T5104 gibi hava iş platformu endüstrisi standardının düzenlenmesinde yer aldı.

2002 Sivge, yaratıcı çok direkli bir hava platformu geliştirdi (2001 ulusal anahtar yeni ürün) .Onlar, direk tipi ürün atılım kaldırma yüksekliği kısıtlamaları. DNV tarafından CE sertifikaları aldı.

2004 Sivge, Çin'in ulusal bilim ve teknoloji projelerini kazanmaya devam etti ve il yüksek teknoloji şirketlerini onayladı. "Hangzhou Sivge Hava İş Makineleri Ltd. Şti."

2006 Sivge araştırma merkezleri ve laboratuvarları tamamlandı ve kullanıldı. Ulusal standart GB9465 hava aracı formülasyonuna katılın.

2008 Sivge kendi kendine yayın yapan yıldız ürünleri de dahil olmak üzere çığır açan - dört direkli kendinden hareketli platform. Mükemmel stabilite ve üstün performans ile birçok kullanıcının güvenini kazanın. Yeni ürün serisi TÜV sertifikasyonunu geçti.

2010 Sivge, projeye destek vermeye odaklanan ve endüstriyel üs olarak oluşturulan iki "Onbeşinci Beş Yıllık" Çin Ulusal Bilim ve Teknolojisini kabul etti. T27549.

2012 Sivge, H-mode (SGS Tam Kalite Güvence Sertifikası) CE uluslararası güvenlik sertifikasyonundan endüstride geçen tek kişi oldu.

2014 BUS ile ultrason ve lazer teknolojisi ve ürünlerinde uygulanan bir dizi yeni teknoloji, sanatın geliştirilmesinde kendi avantajlarıyla birlikte, Sivge aşamalarında piyasaya sürülen yeni nesil ürünler. 27 metre gibi Sivge ürünleri ile uyumlu, yüksek hassasiyetli, yüksek dayanımlı, büyük platform, tek yönlü yürüme, teleskopik bom, karıştırma kolu özellikli ürünler için bizi izlemeye devam edin ......

2015 Sivge, 27 Temmuz'da Yeni Yönetim Kurulu'nda yer alan Hangzhou Sivge Machinery Co., Ltd ve Saiqi hisseleri adını değiştirdi (833084.OC)

Hizmet

Hizmet kalitenin bir uzantısıdır!

Üstün kalite ve sadık hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde takip etmek.

Sivge, ISO9001: 2008 sertifikalı bir şirket olup, bileşenlerin alınması ve incelenmesi için ayrıntılı ve standart bir prosedür olan sıkı Tedarik Zinciri Yönetimi ve Kalite Kontrol Prosedürlerimizle en yüksek kalite standartlarını korur. Sivge Kalite Ekibi, müşterilerin en kaliteli ürünleri zamanında almasını ve belirtilen tüm ambalajlama, etiketleme ve teslimat gereksinimlerinin doğru bir şekilde karşılandığından emin olmak için iyi eğitimlidir.

Sivge Kalite Yönetimi, tedarikçi tarama testlerini, tedarikçi sınıflamasını ve devam eden tedarikçi performans derecelendirmelerini içeren satın alma süreciyle başlar. Kalite kaynağında “kaynağın” şart olduğuna inanıyoruz. Sivge Kalite Yönetimi ayrıca müşterinin belirttiği talimatlarla zamanında teslimatı da içermektedir.

Satış Öncesi Hizmetler:

  • 1. Kullanıcılara satış öncesi teknik destek sağlamak ve kullanıcılara gerçek sitenin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş bir seçim veya tasarım önerileri sunmak.
  • 2. Kullanıcı ortaklaşa endüstriye özgü özel amaçlı makinelere uygulanan geliştirdi.

Hizmet satışı:

  • 1. Sipariş veya kullanıcı gereksinimlerine uygun olarak stoklama veya üretim döngüsünün koordinasyonu.
  • 2. Kullanıcıya ayrıntılı bir üretim takvimi veya proje planı sağlayın.

Diğer servisler:

  • Ürün yükseltme veya yeniden üretme hizmetleri.
  • Hava İş Makineleri ve tasarım, kaynak, kiralama vb. İlgili endüstriler hakkında daha fazla hizmet sunmak.

Satış sonrası servis:

  • 1. Ekipman bakımı, yedek parça temini, kullanma kılavuzu ve video gibi tüm Sivge ekipmanlarına ömür boyu mal hizmeti vermek.
  • 2. Telefonla ve şebekeyle serbestçe uzaktan servis desteği sağlamak.

Ekibimiz

Ticaret fuarında Sivge:

İletişim bilgileri