HANGZHOU SIVGE MAKİNA CO.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite Alüminyum Çalışma Platformu satış için
iyi kalite Alüminyum Çalışma Platformu satış için
Müşteri yorumları
“Gerçekten iyi ve kullanışlı bir makine güzel çalışıyor.” Alışveriş merkezimde kullandığım makine geldi, dört kişi geldi ve kullanımda da görüyorlar. Makinenin kullanımını ve önemini açıklıyorum. Gelecek, size bildireceğim. ----- Pakistan'daki Lucky One Mall teknik müdürü.

—— Ehtesham Hussain

Ben sohbet şimdi

HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD

1 2 3 4 5 6 7
HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD
şirket kapısı Sivge kapısı satış departmanı ofis atölye 1 D&R borçlu. 1 Toplantı Salonu China Aerospace'de kullanılan Sivge ürünü

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SIVGE
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 500million-600million
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 20% - 30%

1995 Hangzhou Saiqi Engineering Machinery Co, Ltd kuruldu, yükselen çalışma platformu alanına girdi.

1998 Yük kapasitesini arttırmak için başarıyla geliştirilen ilk çift direkli hava çalışma platformu, direk tipi hava çalışma platformlarının uygulama alanlarını genişletti. Aynı yıl, Çin Ulusal Anahtar Yeni ürününü ödüllendirin.

2000 Sivge, JG / T5100, JG / T5103 ve JG / T5104 gibi hava iş platformu endüstrisi standardının düzenlenmesinde yer aldı.

2002 Sivge, yaratıcı çok direkli bir hava platformu geliştirdi (2001 ulusal anahtar yeni ürün) .Onlar, direk tipi ürün atılım kaldırma yüksekliği kısıtlamaları. DNV tarafından CE sertifikaları aldı.

2004 Sivge, Çin'in ulusal bilim ve teknoloji projelerini kazanmaya devam etti ve il yüksek teknoloji şirketlerini onayladı. "Hangzhou Sivge Hava İş Makineleri Ltd. Şti."

2006 Sivge araştırma merkezleri ve laboratuvarları tamamlandı ve kullanıldı. Ulusal standart GB9465 hava aracı formülasyonuna katılın.

2008 Sivge kendi kendine yayın yapan yıldız ürünleri de dahil olmak üzere çığır açan - dört direkli kendinden hareketli platform. Mükemmel stabilite ve üstün performans ile birçok kullanıcının güvenini kazanın. Yeni ürün serisi TÜV sertifikasyonunu geçti.

2010 Sivge, projeye destek vermeye odaklanan ve endüstriyel üs olarak oluşturulan iki "Onbeşinci Beş Yıllık" Çin Ulusal Bilim ve Teknolojisini kabul etti. T27549.

2012 Sivge, H-mode (SGS Tam Kalite Güvence Sertifikası) CE uluslararası güvenlik sertifikasyonundan endüstride geçen tek kişi oldu.

2014 BUS ile ultrason ve lazer teknolojisi ve ürünlerinde uygulanan bir dizi yeni teknoloji, sanatın geliştirilmesinde kendi avantajlarıyla birlikte, Sivge aşamalarında piyasaya sürülen yeni nesil ürünler. 27 metre gibi Sivge ürünleri ile uyumlu, yüksek hassasiyetli, yüksek dayanımlı, büyük platform, tek yönlü yürüme, teleskopik bom, karıştırma kolu özellikli ürünler için bizi izlemeye devam edin ......

2015 Sivge, 27 Temmuz'da Yeni Yönetim Kurulu'nda yer alan Hangzhou Sivge Machinery Co., Ltd ve Saiqi hisseleri adını değiştirdi (833084.OC)

İletişim bilgileri
HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD

İlgili kişi: Ms. Cathy Lin

Tel: 86-571-88043728

Faks: 86-571-88043715

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)