HANGZHOU SIVGE MAKİNA CO.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD

Sertifikalar
iyi kalite Alüminyum Çalışma Platformu satış için
iyi kalite Alüminyum Çalışma Platformu satış için
Müşteri yorumları
“Gerçekten iyi ve kullanışlı bir makine güzel çalışıyor.” Alışveriş merkezimde kullandığım makine geldi, dört kişi geldi ve kullanımda da görüyorlar. Makinenin kullanımını ve önemini açıklıyorum. Gelecek, size bildireceğim. ----- Pakistan'daki Lucky One Mall teknik müdürü.

—— Ehtesham Hussain

Ben sohbet şimdi

HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD

1 2 3 4 5 6 7
HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD
şirket kapısı Sivge kapısı satış departmanı ofis atölye 1 D&R borçlu. 1 Toplantı Salonu China Aerospace'de kullanılan Sivge ürünü

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SIVGE
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 500million-600million
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 20% - 30%
Hangzhou Sivge Machinery Co, Ltd (Eski Hangzhou Saiqi Mühendislik Makine Fabrikası) 1995 yılında Hangzhou'da kuruldu - Çin'de canlılık ve yaratıcılık dolu güzel bir şehir. SIVGE, çeşitli türlerdeki hava çalışma platformlarının bilimsel araştırma-geliştirme, üretim ve satışını entegre eder ve insan hava koşullarının iyileştirilmesine en iyi şekilde katkıda bulunur.

SIVGE, birkaç ülkede buluş patentleri ve 30'dan fazla faydalı model patentiyle birlikte teknolojik yeniliklere devam etmektedir. Kendi fikri mülkiyet haklarına sahip ürünlerimiz, gelişmiş niteliklere sahiptir.

SIVGE, uluslararası gelişmiş yönetim modunu tamamen uygular. 2001 yılında ISO9001 kalite güvence sistemini kurduk. 2006 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (OHSAS) 18001 ve Çevre Yönetim Sistemi ISO14001'i kurduk.

2002 yılında Hava Çalışma Platformumuz 6-18 metreden CE Uluslararası Güvenlik değerlendirmesini geçti. 2003 yılında, ülkedeki Hava İş Platformları Yeterlilik Belgesi üretim belgesini alan ilk parti olduk. 2007 yılında kendinden tahrikli hava çalışma platformlarımızdan oluşan bir seri CE Uluslararası Güvenlik Sertifikası aldı. 2010 yılında, en yeni EN280 standardına göre 9 serisi Sivge hava çalışma platformu CE aldı.

"Müşteri merkezli" ilkesiyle SIVGE, tasarım, üretim, satış ve danışman olarak entegre bir hizmet sistemi kurmuştur. SIVGE platformlarının satış ağı, Hong Kong bölgesi, Makao bölgesi ve Tayvan bölgesi de dahil olmak üzere Çin'e yayılmıştır. Ürünlerimiz Avrupa, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Amerika ve Okyanusya dahil olmak üzere dünyada 70'ten fazla ülke ve bölgeye satılmıştır.

İletişim bilgileri
HANGZHOU SIVGE MACHINERY CO., LTD

İlgili kişi: Ms. Cathy Lin

Tel: 86-571-88043728

Faks: 86-571-88043715

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)